aboutus

Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd.

Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd. Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd. Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd. Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd. Shenzhen JYG New Energy Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Ilość pracowników: 240~300
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen JYG New Energy Co.Ltd. została założona w 2009 roku i znajduje się w mieście Shenzhen. Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 5 000 m2, a zatrudniamy 300 pracowników i oferujemy miesięczną produkcję 80 000 sztuk.


Naszymi głównymi produktami są światło słoneczne w ogrodzie, światło słoneczne na ulicy / dziedzińcu, latarnia słoneczna, system oświetlenia słonecznego, ładowarka słoneczna, czujnik ruchu, zdalnie sterowane oświetlenie LED itp. Zapraszamy wszystkie rodzaje projektów OEM i ODM!

UE, USA, Australia, RPA, Indie, Japonia to nasze główne rynki.


Mamy ponad 70 różnych modeli w naszym asortymencie do wyboru. To zasługa 15 innowacyjnych członków zespołu badawczo-rozwojowego, którzy wykorzystując swoje 8-10 lat doświadczenia w branży, sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji.

Dzięki temu bogatemu doświadczeniu i wiedzy na pokładzie, jesteśmy w stanie opracować 5 ~ 10 stylowych elementów oświetlenia słonecznego każdego roku.


* Razem z klientami opracowujemy i produkujemy produkty solarne.
* Silne możliwości rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażnej zapewniają klientom na całym świecie.
* Lata doświadczeń w eksporcie eksportu i handlu światowym, sieć sprzedaży obejmuje cały świat.
* Certyfikaty ISO, TUV, ROHS, CE, IEC, SGS i Chinese Golden Sun.

Historia

1. W 2009 r. Firma została założona w celu rozwoju, produkcji i sprzedaży paneli słonecznych.

2,2010-5 wystawa w Szanghaju

3,2010-9 Wystawa w Kantonie

4,2010-9 Shenzhen wystawa

5,2011-4 wystawa w Hongkongu

6,2011-5 Wystawa w Dubaju

7,2011-8 Wystawa w Kantonie

8,2011-9 wystawa Chengdu

9,2011-12 Shenzhen wystawa

10,2012-2 Pekin wystawa

11,2012-8 Wystawa w Kantonie

12,2012-11 Wystawa w Republice Południowej Afryki

13,2013-8 Wystawa w Kantonie

Usługa

P1: Ile czasu na gwarancję?
A1: Oferujemy 2 lata gwarancji na większość produktów, w ciągu 2 lat, jeśli problemy z jakością, zmienimy zupełnie nowe części całkowicie za darmo.

Q2: Jaki jest czas dostawy?
A2: Większość urządzeń jest w magazynie, czas dostawy wynosi 3-5 dni po dokonaniu płatności.

P3: Czy oferujecie OEM i ODM?
A3: Tak, witam

P4: Jak obsługiwać maszynę?
A4: Możemy zapewnić profesjonalną instrukcję obsługi i wideo, a także inżynierów spesking angielski i hiszpański, bez względu na problem, kiedy tylko potrzebujesz nas, Whatsapp, Skype, drzwi do drzwi i wideo online, możemy Ci pomóc! !!

P5: Jak przeprowadzić konserwację, gdy coś pójdzie nie tak z maszyną?
A5: Wystarczy wziąć wideo dla nas, nasi inżynierowie przeprowadzą cię po raz pierwszy, w ramach czasu konserwacji wyślemy ci akcesoria za darmo, jeśli będzie to konieczne, po prostu potrzebujesz zapłacić koszty wysyłki, 24 godziny na dobę zadzwoń do serwisu dostępny.

Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Firma ma wysoko wykształcony, wysokiej jakości zespół przedsiębiorczości talentów, jego przewodnik ukończył Uniwersytet Tsinghua. Jako pierwsza grupa zaangażowana w fotowoltaikę w Chinach, była świadkiem szybkiego rozwoju nowej energii fotowoltaicznej, zgromadziła bogate doświadczenie i utworzyła naukowy system zarządzania. Członkowie zespołu są młodzi i energiczni, innowacyjni i chętni do sprostania wyzwaniom. Mieć poczucie odpowiedzialności społecznej, chcąc poprawić obecną sytuację bezpieczeństwa żywności w Chinach, przyczynić się do ich własnych wysiłków.

Patrząc w przyszłość: dzięki zróżnicowaniu pozycjonowania innych producentów: zwracaj większą uwagę na konsumentów, aby producenci mogli świadczyć wyrafinowane usługi.

Koncepcja zespołu: firma przestrzega zasady dobrej wiary, standard i wysoka wydajność, zdobywa rynek dzięki technologii, zyskuje prestiż dzięki kreatywnej obsłudze, z całego serca zapewnia wysoką jakość, wysoką wydajność, szybką obsługę dla ogólnego klienta. Zmierz się z przyszłością i nalegaj na niezależne innowacje.

Szczegóły kontaktu